Розклад занять на тиждень

 ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСубота
Ямпольський
Олександр
Леонідович
 
 
«Аналітична геометрія»
3 гр., 1й курс, ауд. 6-57
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Аналітична геометрія»
4 гр. 1й курс, ауд. 6-49
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Обрані розділи геометрії поверхонь»
М-131, ауд. Meet
 
 
 
 
«Кураторська година»
М-161, ауд. Meet
 
 
 
 
«Обрані розділи геометрії поверхонь»
М-131, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гордевський
Вячеслав
Дмитрович
 
 
«Математичні задачі кінетичної теорії»
М-161, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МП-21, М-121, ауд. Zoom
«Математичні задачі кінетичної теорії»
М-161, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Вступ до фаху»
М-111, М-112, ауд. 6-50
«Математичний аналіз»
МП-21, М-121, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Дубовий
Володимир
Кирилович
«Математичний аналіз»
1й курс (потік), ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
«Ряди Фур'є і інтеграл Фур'є»
М-131, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Ряди Фур'є і інтеграл Фур'є»
М-131, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кадець
Володимир
Михайлович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Функціональний аналіз ІІ»
М-151, ауд. Zoom
 
 
«Теорія міри та інтеграла»
М-131, ауд. 6-55
«Додаткові розділи функціонального аналізу»
М-141, М-142, М-161, ауд. Zoom
«Додаткові розділи функціонального аналізу»
М-141, М-142, М-161, ауд. Zoom
 
 
«Функціональний аналіз ІІ»
М-151, ауд. Zoom
 
 
«Теорія міри та інтеграла»
М-131, ауд. 6-55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фаворов
Сергій
Юрійович
 
 
 
 
«Функції багатьох комплексних змінних»
М-141, М-142, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
«Комплексний аналіз»
МП-31, М-131, ауд. 6-46
 
 
«Функції багатьох комплексних змінних»
М-141, М-142, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Магістерський семінар»
М-151, М-161, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Шепельський
Дмитро
Георгійович
 
 
 
 
 
 
«Прямі і обернені задачі для диф. операторів»
М-141, М-142, ауд. 4-54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Прямі і обернені задачі для диф. операторів»
М-141, М-142, ауд. 4-54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Болотов
Дмитро
Валерійович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Маловимірна геометрія і топологія»
М-161, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Маловимірна геометрія і топологія»
М-161, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Вишнякова
Ганна
Марківна
 
 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
2 гр., 1й курс, нижній тиждень, ауд. 6-61
 
 
 
 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
1й курс (потік), ауд. Zoom
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
1й курс, 1 гр. - верхній тиждень // 3 гр. - нижній тиждень, ауд. 6-46
«Елементи алгебри та теорії чисел»
2 гр., 1й курс, ауд. 6-48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
3 гр., 1й курс, ауд. 6-50
«Елементи алгебри та теорії чисел»
1й курс (потік) - верхній тиждень , ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
«Кураторська година»
М-131, ауд. 6-49
«Елементи алгебри та теорії чисел»
1 гр., 1й курс, ауд. 6-46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Горькавий
Василь
Олексійович
 
 
«Ріманова геометрія»
М-141, М-142, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Ріманова геометрія»
М-141, М-142, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Резуненко
Олександр
Вячеславович
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1 гр., 1й курс, ауд. 6-46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
2 гр., 1й курс, ауд. 6-57
«Математичний аналіз»
МП-21, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
М-121, ауд. 4-54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МП-21, ауд. 6-51
 
 
«Математичний аналіз»
М-121, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фастовська
Тамара
Борисівна
«Рівняння математичної фізики»
М-141, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Рівняння математичної фізики»
МП-41, М-141, М-142, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Рівняння математичної фізики»
М-142, ауд. Meet
 
 
 
 
«Рівняння з частинними похідними I»
М-151, ауд. Meet
 
 
 
 
«Кураторська година»
М-151, ауд. 
 
 
 
 
«Рівняння з частинними похідними I»
М-151, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гефтер
Сергій
Леонідович
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-21, МФ-22, ауд. Zoom
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-21, ауд. 6-59
 
 
«Математичний аналіз»
МС-21, ауд. 6-29
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-22, ауд. 6-59
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МС-21, ауд. 6-29
 
 
 
 
 
 
 
 
«Кураторська година»
М-111, ауд. 6-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гиря
Наталія
Петрівна
«Лінійна алгебра // Комплексний аналіз»
2й курс, 2 гр. - верхній тиждень // М-131 нижній тиждень, ауд. Zoom (верхн.тиж.)//6-46 (ниж.тиж.)
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
6 гр. 1й курс, ауд. 6-57
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
2 гр., 2й курс, ауд. 6-55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Комплексний аналіз»
МП-31, ауд. 7-30 (ниж.тижд.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
6 гр. 1й курс, ауд. 6-46 (верх.тиж.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гукалов
Олексій
Олександрович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
6 гр. 1й курс, ауд. 6-55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
5 гр. 1й курс, ауд. 6-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Каролінський
Євген
Олександрович
«Лінійна алгебра»
2й курс, 1 гр. - верхній тиждень // 2й курс (крім МФ) - нижній тиждень , ауд. Zoom
 
 
 
 
«Вступ до криптографії»
М-121, ауд. Zoom
«Лінійна алгебра»
2й курс (крім МФ), ауд. Zoom
 
 
«Алгебра ІІ»
М-151, ауд. Zoom
 
 
«Лінійна алгебра»
1 гр., 2й курс, ауд. 6-49
 
 
 
 
 
 
«Алгебра ІІ»
М-151, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Кураторська година»
М-121, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Петров
Євген
В’ячеславович
 
 
 
 
«Топологія»
М-121 - верхній тиждень // МП-21 - нижній тиждень, ауд. 6-49
«Диференціальна геометрія многовидів»
М-151, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Диференціальна геометрія многовидів»
М-151, ауд. Zoom
«Топологія»
МП-21, М-121, ауд. 6-51
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Кураторська година»
М-142, ауд. 6-51
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Рижкова
Ірина
Анатоліївна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Рівняння математичної фізики»
МП-41, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Шугайло
Олена
Олексіївна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Історія математики»
МС-21, ауд. Zoom // 6-61
«Аналітична геометрія»
5 гр. 1й курс, ауд. 6-59
«Аналітична геометрія»
1 гр., 1й курс, ауд. 6-46
«Аналітична геометрія»
1й курс (потік), ауд. Zoom
 
 
 
 
«Історія математики»
МС-21, ауд. Zoom // 6-61
 
 
«Аналітична геометрія»
2 гр., 1й курс, ауд. 6-48
 
 
 
 
 
 
 
 
«Кураторська година»
М-112, ауд. 6-57
«Аналітична геометрія»
6 гр. 1й курс, ауд. 6-55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Щербина
Олексій
Сергійович
 
 
 
 
 
 
 
 
«Теорія ймовірності»
М-141, ауд. 6-48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Теорія ймовірності»
М-141, М-142, ауд. 6-48
 
 
«Математичні моделі фізики»
М-141, ауд. Zoom
 
 
 
 
«Теорія ймовірності»
М-142, ауд. 6-61
 
 
 
 
«Математичні моделі фізики»
М-141, М-142, ауд. Zoom
 
 
«Кураторська година»
М-141, ауд. Zoom
«Математичні моделі фізики»
М-142, ауд. 6-61
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Заварзіна

Олеся

Олегівна
«Лінійна алгебра»
2й курс, 3 гр. - верхній тиждень, ауд. Zoom
«Елементи алгебри та теорії чисел»
5 гр., 1 курс, нижній тиждень, ауд. 6-61
«Елементи алгебри та теорії чисел»
4 гр. 1й курс, ауд. 6-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
2й курс, 3 гр., ауд. 6-48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
5 гр. 1й курс, ауд. 6-57
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
1й курс, 4 гр., верхній тиждень, ауд. 6-61
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нгуєн

Тху

Хієн
 
 
Лінійна алгебра
ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лінійна алгебра
ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Селютін
Дмитро
Дмитрович
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
3 гр., 1й курс, ауд. 6-55
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МС-21, ауд. Zoom
 
 
«Математичний аналіз»
4 гр. 1й курс, ауд. 6-61