Розклад занять на тиждень

 ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСубота
Ямпольський
Олександр
Леонідович
 
 
 
 
 
 
 
 
«Символьні обчислення і моделювання»
М-141, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
«Аналітична геометрія»
1 гр., 1й курс, ауд. 6/49
«Символьні обчислення і моделювання»
М-141, ауд. Meet
 
 
 
 
«Аналітична геометрія»
МП-11, М-111, МС-11, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Геометрія розшарованих просторів»
М-151, М-152, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
«Кураторська година»
М-151, М-152, ауд. Zoom
 
 
«Геометрія розшарованих просторів»
М-151, М-152, ауд. Zoom
 
 
 
 
Гордевський
Вячеслав
Дмитрович
«Математичний аналіз»
МП-11, М-111, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МП-11, М-111, ауд. Meet
 
 
«Математичний аналіз»
1 гр., 1й курс, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1 гр., 1й курс, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Точні та наближені розв'язки рівняння Больцмана»
М-161, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Точні та наближені розв'язки рівняння Больцмана»
М-161, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Дубовий
Володимир
Кирилович
«Гармонічний аналіз»
1 гр., 3й курс, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
«Гармонічний аналіз»
1 гр., 3й курс, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Гармонічний аналіз операторів»
М-161, ауд. Zoom
«Гармонічний аналіз операторів»
М-161, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
«Магістерський семінар»
М-151, М-152, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кадець
Володимир
Михайлович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Теорія банахових просторів»
М-151, М-152, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
«Теорія банахових просторів»
М-151, М-152, ауд. Zoom
 
 
«Функціональний аналіз»
1 гр., 3й курс, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
«Функціональний аналіз»
1 гр., 3й курс, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фаворов
Сергій
Юрійович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Комплексний аналіз»
1 гр., 3й курс, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Магістерський семінар»
М-161, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Шепельський
Дмитро
Георгійович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Рівняння з частинними похідними II»
М-151, М-152, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Рівняння з частинними похідними II»
М-151, М-152, ауд. Zoom
«Вступ до обернених задач спектрального аналізу»
М-141, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Вступ до обернених задач спектрального аналізу»
М-141, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Щербина
Марія
Володимирівна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Теорія операторів»
М-131, М-132, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Болотов
Дмитро
Валерійович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Маловимірна геометрія»
М-161, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Маловимірна геометрія»
М-161, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Вишнякова
Ганна
Марківна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Комплексний аналіз II»
М-151, М-152, ауд. Zoom
 
 
«Комплексний аналіз»
2 гр., 3 гр., 3й курс, ауд. Zoom
 
 
 
 
«Функціональний аналіз»
2 гр., 3 гр., 3й курс, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Комплексний аналіз II»
М-151, М-152, ауд. Zoom
«Функціональний аналіз»
2 гр., 3 гр., 3й курс, ауд. Zoom
 
 
«Кураторська година»
М-121, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Горькавий
Василь
Олексійович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Диференціальна геометрія»
МП-21, М-121, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Резуненко
Олександр
Вячеславович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МП-21, М-121, ауд. Zoom
 
 
«Математичний аналіз»
МП-21, М-121, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
М-121, ауд. Zoom
 
 
«Елементи теорії стійкості та диференціальні рівняння із загаюванням»
М-131, М-132, ауд. Zoom
 
 
«Математичний аналіз»
М-121, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
«Елементи теорії стійкості та диференціальні рівняння із загаюванням»
М-131, М-132, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фастовська
Тамара
Борисівна
 
 
«Рівняння математичної фізики»
МП-41, М-141, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Рівняння математичної фізики»
МП-41, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Рівняння математичної фізики»
М-141, ауд. Meet
 
 
 
 
«Простори Соболєва та теорія необмежених операторів»
М-141, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Простори Соболєва та теорія необмежених операторів»
М-141, ауд. Meet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гефтер
Сергій
Леонідович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МС-11, МФ-11, МФ-12, ауд. Zoom
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-22, ауд. 6/50
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-21, МФ-22, ауд. Zoom
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-21, ауд. 6/46
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МС-11, МФ-11, ауд. 6/49
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гиря
Наталія
Петрівна
«Комплексний аналіз»
2 гр., 3 гр., 3й курс (мат.), ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Комплексний аналіз»
1 гр., 3й курс, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Комплексний аналіз»
МП-31, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гукалов
Олексій
Олександрович
«Математичний аналіз»
МП-21, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МП-21, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Каролінський
Євген
Олександрович
 
 
«Лінійна алгебра»
1й курс (потік) - верхній тиждень // 1 гр., 1й курс - нижній тиждень, ауд. Zoom
«Алгебра ІІ»
М-141, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Алгебра ІІ»
М-141, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
МП-11, М-111, МС-11, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
1 гр., 1й курс, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Петров
Євген
В’ячеславович
 
 
 
 
«Диференціальна геометрія ІІ»
М-131, М-132, ауд. Zoom
«Аналітична геометрія»
3 гр., 1й курс, ауд. 6/51
 
 
 
 
«Геометрія підмноговидів»
М-141, ауд. Zoom
 
 
«Диференціальна геометрія ІІ»
М-131, М-132, ауд. Zoom
«Аналітична геометрія»
2 гр., 1й курс, ауд. 6/51
 
 
 
 
«Геометрія підмноговидів»
М-141, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Кураторська година»
М-132, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Рижкова
Ірина
Анатоліївна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Чисельні методи»
М-141, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Чисельні методи»
М-141, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Шугайло
Олена
Олексіївна
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
МФ-12, ауд. 6/49
 
 
 
 
 
 
 
 
«Диференціальна геометрія»
М-121, ауд. 6/49
«Лінійна алгебра»
МФ-11, ауд. 6/48
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
МФ-11, МФ-12, ауд. Zoom
«Диференціальна геометрія»
МП-21, ауд. 6/50
 
 
 
 
 
 
«Кураторська година»
М-141, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Щербина
Олексій
Сергійович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Дискретна математика»
М-111 (1 п/пг), ауд. Zoom
 
 
 
 
«Теорія операторів»
М-131, М-132, ауд. Zoom
 
 
«Дискретна математика»
МС-11, М-111, ауд. Zoom
 
 
 
 
«Динаміка в математиці»
М-121, ауд. Zoom
 
 
 
 
«Дискретна математика»
МС-11, М-111 (2 п/пг), ауд. Zoom
 
 
 
 
«Динаміка в математиці»
М-121, ауд. Zoom
 
 
 
 
«Кураторська година»
М-131, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Заварзіна

Олеся

Олегівна
 
 
«Лінійна алгебра»
3 гр., 1й курс, нижній тиждень, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-12, ауд. 6/46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
3 гр., 1й курс, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нгуєн

Тху

Хієн
 
 
«Лінійна алгебра»
2 гр., 1й курс, нижній тиждень, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
2 гр., 1й курс, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Селютін
Дмитро
Дмитрович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
3 гр., 1й курс, ауд. Zoom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
3 гр., 1й курс, ауд. 6/48