Розклад занять на тиждень

 ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСубота
Гефтер
Сергій
Леонідович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-11, ауд. 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МС-21, ауд. 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МС-21, ауд. 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
М-121, М-122, МС-21, ауд. 
«Математичний аналіз»
МФ-21, МФ-22, ауд. 
 
 
«Математичний аналіз»
М121, М122, ауд. 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-12, ауд. 
«Математичний аналіз»
МФ-21, МФ-22, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гордевський
Вячеслав
Дмитрович
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1 курс (потік), ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МП-11, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Дубовий
Володимир
Кирилович
 
 
«Функціональний аналіз ІІ»
М-151, М-152, ауд. 
«Функціональний аналіз ІІ»
М-151, М-152, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кадець
Володимир
Михайлович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Теорія міри та інтеграла»
М-131, ауд. 
 
 
«Теорія міри та інтеграла»
М-131, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ямпольський
Олександр
Леонідович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Магістерський семінар»
М-161, М-162, ауд. 
 
 
«Диференціальна геометрія ІІ»
М-131, ауд. 
 
 
 
 
Вишнякова
Ганна
Марківна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
М-121, М-122, МП-21, МС-21, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
М-121, М-122, МП-21, МС-21 верхній тиждень, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Резуненко
Олександр
Вячеславович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
М-121, М-122, МП-21, ауд. 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
М-121, М-122, МП-21, ауд. 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МП-21, ауд. 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МП-21, ауд. 
 
 
«Ряди Фур'є і інтеграл Фур'є»
М-131, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Ряди Фур'є і інтеграл Фур'є»
М-131, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фастовська
Тамара
Борисівна
 
 
 
 
 
 
«Рівняння з частинними похідними I»
М-151, М-152, ауд. 
«Рівняння математичної фізики»
М-141, МП-41, ауд. 
 
 
 
 
 
 
«Рівняння математичної фізики»
М-141, МП-41, ауд. 
«Рівняння з частинними похідними I»
М-151, М-152, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гиря
Наталія
Петрівна
«Комплексний аналіз»
МП-31 верхній тиждень, М-131 нижній тиждень, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Комплексний аналіз»
М-131, МП-31, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
МС-21, МП-21, ауд. 
«Лінійна алгебра»
М-121, М-122, МП-21, МС-21 нижній тиждень, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гукалов
Олексій
Олександрович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МС-11, М-111, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Каролінський
Євген
Олександрович
«Елементи алгебри та теорії чисел»
1 курс (потік), ауд. 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
1й курс (потік) - верхній тиждень , МП-11, нижній тиждень, ауд. 
 
 
 
 
«Алгебра ІІ»
М-151, М-152, ауд. 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
МП-11, ауд. 
 
 
 
 
 
 
«Алгебра ІІ»
М-151, М-152, ауд. 
 
 
 
 
«Обрані розділи теорії чисел»
М-141, М-161, М-162, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Обрані розділи теорії чисел»
М-141, М-161, М-162, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Петров
Євген
В’ячеславович
«Диференціальна геометрія многовидів»
М-151, М-152, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Диференціальна геометрія многовидів»
М-151, М-152, ауд. 
«Топологія»
М-121, М-122 нижній тиждень, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Топологія»
М121, М122, ауд. 
«Обрані розділи ріманової геометрії»
М-141, М-161, М-162, ауд. 
«Аналітична геометрія»
МП-11, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Обрані розділи ріманової геометрії»
М-141, М-161, М-162, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Шугайло
Олена
Олексіївна
«Історія математики»
МС-21, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Історія математики»
МС-21, ауд. 
«Основи геометрії»
МС-31, ауд. 
 
 
«Аналітична геометрія»
1 курс (потік), ауд. 
 
 
 
 
 
 
«Основи геометрії»
МС-31, ауд. 
 
 
«Аналітична геометрія»
МС-11, М-111, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Елементи афінної та проективної геометрії»
М121, М122, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Елементи афінної та проективної геометрії»
М-121, М-122 нижній тиждень, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Щербина
Олексій
Сергійович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Теорія ймовірностей»
М-141, ауд. 
 
 
«Теорія графів»
М121, М122, ауд. 
«Математичні моделі фізики»
М-141, ауд. 
 
 
 
 
«Теорія ймовірностей»
М-141, ауд. 
 
 
 
 
«Математичні моделі фізики»
М-141, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Теорія графів»
М-121, М-122 нижній тиждень, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Заварзіна

Олеся

Олегівна
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
МФ-11 нижній тиждень, ауд. 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
МФ-11, ауд. 
 
 
 
 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
МС-11, М-111, ауд. 
 
 
 
 
«Топологічні векорні простори»
М-141, М-161, М-162, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Топологічні векорні простори»
М-141, М-161, М-162, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
М121, М122, ауд. 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
МС-11, М-111 верхній тиждень, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Селютін
Дмитро
Дмитрович
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
МФ-13 нижній тиждень, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
МФ-12, ауд. 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-13, ауд. 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
МФ-13, ауд. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
МФ-12 верхній тиждень, ауд.